zemni-prace
Naše služby

Zemní práce

title-image

Zemní práce jsou komplexní stavební činností pod kterou řadíme manipulaci s půdou, zeminou, sutí a geologickým materiálem na staveništi.

Potřebujete zemní práce Brno a okolí? Využijte služeb naší spolehlivé stavební firmy.

Jsme zaměřeni na zemní práce, které jsou nezbytným základem pro mnoho stavebních a inženýrských projektů. Naše služby jsou klíčové pro přípravu terénu, výkopy základů, terénní úpravy, výkopové práce a mnoho dalších činností spojených s půdou. S vlastní moderní technikou, bagry a zkušeným stavařským týmem garantujeme efektivitu, bezpečnost a vysokou kvalitu provedení zemních prací.

01

image

Vyhloubení bazénu je stavební činnost při které vytvoříme v zemi výkop.

02

image

Provádíme na pozemku nebo v krajině s cílem změnit její povrch, tvar, vzhled.

03

image

Minibagr je často používán pro menší stavební projekty apod.

04

image

Příprava terénu a výkopy na klíč pro základy Vašeho domu.

Jistě vás v kombinaci s touto službou napadne slovní spojení „zemní práce cena“. A je to pochopitelné, cena vždy hraje klíčovou roli.  S naší moderní stavební technikou pracujeme efektivně proto ceny jsou zajímavé pro firmy i soukromé osoby.

Zemní práce Brno, jsou naší hlavní činností, ale pracujeme i v okolních lokalitách – Veverská Bítýška, Kuřim, Blansko, Velká Bíteš, Tišnov, Náměšť nad Oslavou, Rosice, Oslavany, Slavkov u Brna, Modřice, Kralice, Pohořelice, Moravský Krumlov, Třebíč, Adamov, Ivančice nebo Hrotovice.

Spolehlivé výkopové a zemní práce po domluvě přijedeme provést kamkoliv  – kontaktujte nás!

Spolehlivé zemní práce – to je naše firma, rádi vám poskytneme naše zkušenosti při stavební realizaci malého i velkého rozsahu.

Kontaktní formulář

Napište nám